Історія школи
 

Краєзнавці дослідили, з 1928 по 1932 рік у селі діяла початкова школа, яка розміщувалась у приватних будинках. Навчання велося польською мовою.

Старожили згадують своїх перших вчителів-поляків Орендарського Станіслава та Шостак Ванду Василівну. Обов'язковими предметами були арифметика польська мова Закон Божий.

Початкова школав с. В'язівно почала працювати з 1939 року після звільнення Любешівщини від панської Польщі, діти стали навчатися ріною мовою, а їхніми вчителями стали Бущик Григорій, Веремійчик Сидір та Будько Кирило. школа працювала і в роки Другої світової війни.

У 1950 році початкова школа була реорганізована у семирічку, а в 1952 році вже мала своє приміщення. Директором школи став Хомич Семен Огійович.

У 1959 році діти почали навчальний рік у восьмирічній школі. Сучасна школа збудована силами колгоспу ім. Карла Мркса у 1967 році. Господарем її став Трохимук С.І.

19 років очолював педагогічний колектив Шоломіцький В.А. За цей час школу закінчили 794 учні. З них 52 стали вчителями, 12 - інженерами, 23 - медичними працівниками, 68 - спеціалістами сільського господарства.

На даний час  школу очолює Русилова Л.М. У школі навчається 42 учні, функціонує 11 класних кімнат. У школі є їдальня, майстерня та спортивний зал.

Будуючи незалежну державу, школа несе землякам світло знань і культури, допомагає їм господарювати на науковій ниві, розкрива здібності і таланти дітей.Обновлен 09 фев 2015. Создан 18 окт 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником