А моя ялинка залишилась у лісі!
Упродовж багатьох віків людина вважала себе “вінцем природи” і робила з нею все, що заманеться, аж поки над нашою планетою не нависла примара глобальної екологічної катастрофи. Тепер ми схаменулися і хочемо повернутися назад, до рівноправних стосунків із флорою та фауною. Але позбутися давніх звичок не так просто.
З давніх-давен оспівують в піснях, казках, легендах красу ялинки, широко поширеної у наших волинських лісах. Давньослов’янська назва ялинки означає – колюча. Її листки-хвоїнки живуть на дереві 5-7 років, а самій ялинці рости потрібно не менше 12 років. На Україні є ялинки довгожителі, їхній вік – 500 років. Хвойні ліси – легені планети. 1 га ялинкового лісу забезпечує річну потребу людини в кисні. Багато користі від хвойного повітря, бо не дає змоги поширюватися хвороботворним мікробам. У хвойних лісах повітря екологічно чисте. Насіння шишок ялинки є кормом для лісових мешканців.
Після новорічних свят кожен з нас бачить знайому картину: на смітниках -- сотні ялинок, які нещодавно прикрашали оселі. Хто з нас підраховував, скільки тисяч ялинок знищується заради традиції, скільки гектарів землі залишається без зелених красунь, скільки кисню ми відбираємо самі в себе? 
Саме тому юні лісівники-дендрологи ЗОШ І-ІІ ст. с. В`язівне провели акцію «А моя ялинка залишиться в лісі!», що направлена на збереження зеленого багатства України – хвойних лісів. Акція спрямована не тільки на попередження незаконного вирубування хвойних дерев, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни ялинок та сосен композиціями з гілок хвойних дерев, що дозволить значно скоротити попит на живі дерева, збереже життя багатьом лісовим красуням, на вирощування яких необхідно багато років і чималі кошти.
Дана акція сприяла розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності шкільної молоді, формуванню практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну тематику, сприянню розвитку і творчості молоді із флористичного мистецтва. В рамках акції учні школи виготовили велику кількість виробів, серед них є стилізовані ялинки, новорічні букети, новорічні композиції, новорічні віночки, сюжетні композиції, новорічні картини, колажі тощо.Создан 26 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником