Приготування до новорічного свята
Новий рік неспроста вважають одним з найулюбленіших свят людей всіх національностей та вікових категорій. Чарівний настрій напередодні цього свята змушує серце завмирати в очікуванні, і всі ми чекаємо радісних подій, веселих посиденьок, найбажаніших подарунків і казкових чудес. Звичайно, більше всіх Нового року чекають діти. Для хлопчиків і дівчаток настає пора зимових канікул , під час яких можна буде перепочити від шкільних турбот, граючи в сніжки з друзями і дихаючи свіжим повітрям. 
Безумовно, головним атрибутом Нового року є всілякий декор. На вулицях міст і селищ загоряються різнобарвні вогники, вітрини кафе і магазинів перетворюються в ілюстрації до казок, з усіх боків лунають різдвяні наспіви , а на центральних площах встановлюються величезні ялинки. Не залишається осторонь і шкільна красуня, адже діти проводять біля неї більшу частину новорічних свят. Саме тому в навчальних закладах, як і в квартирах, за кілька тижнів до нового року починаються передсвяткові приготування.

Створення новорічного декору – це веселий процес, адже що може бути душевніше і красивіше іграшок, виготовлених своїми руками? Творчість приносить масу позитивних емоцій, виховує естетичний смак, залучає до спільної праці, а яскраві декорації створюють затишну домашню атмосферу. 
Діти повинні брати участь у прикрасі шкільної ялинки і проявляти свій креатив! Саме тому в нашій школі було проведено майстер клас по виготовленню ялинкових прикрас, в якому взяли участь учні 5-9 класів.
Протягом тижня ми ділились ідеями та збирали матеріали, з яких можна було б виготовити іграшки, і дійшли висновку, що творити можна з будь-чого, аби була фантазія. Для декору ялинкових прикрас ми використали такі матеріали: стрічки, бусинки, ґудзики, нитки, камінці, ракушки, гарбузове насіння і навіть макарони різної форми. 
Приємно було спостерігати, як кожен з учасників майстер класу вмикав фантазію на повну і вкладав частинку себе у створення іграшки,.
До виготовлення ялинкових прикрас долучились і деякі вчителі. Вони не змогли залишитись осторонь такого казкового процесу, і, мабуть, подумки помандрували у своє дитинство. 
Можна з впевненістю сказати, що результат перевершив очікування, адже ми створили маленькі шедеври!Создан 26 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником