Якісне насіння - гарний врожай
Ліс починається з якісного насіння
Рух, постійна зміна – закон життя лісу. Зміни, що відбуваються в процесі розвитку лісу, спричиняють відповідні зміни земної поверхні , і навпаки . Кожна деревна порода в лісі проходить певний життєвий цикл , який передбачає послідовну зміну стадії розвитку – від зародження до старіння і відмирання . Зміна поколінь і поширення кожного виду деревих порід відбувається завдяки утворенню кожною рослиною відповідної кількості насіння. Відновлення лісів може проводитися як природним так і штучним способом.
Забезпечення лісництв високоякісним насінням деревних і чагарникових порід з цінними спадковими властивостями в достатньому обсязі можливе лише за наявності постійної лісонасінної бази та чіткої організації збору лісонасінної сировини в певні терміни, його переробки і зберігання.
Генетичні особливості насіння є найважливішим чинником, який впливає на продуктивність та біологічну стійкість насаджень. Заготівля шишок – процес трудомісткий і досить витратний. Він потребує ґрунтовних знань і певної підготовки до процесу збору. 
Отже, заготівля і зберігання якісного лісового насіння має велике значення для відновлення високопродуктивних, біологічно стійких та господарсько цінних лісів, які є легенями нашої планети. Саме тому у ЗОШ І-ІІ ст. відбулось спільне заняття юних лісників та працівників «Любешівагроліс» про збір та заготівлю насіння лісових культур із подальшим практичним застосуванням набутих знань.Создан 26 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником