Скорботні жнива голодомору
Тоді, у ті часи, коли

Голодомор блукав по Україні,

То прості люди-бідняки,

Здорові ще тоді вони,

Вмирали від голодних злиднів.

25 листопада вся країна вшановує пам’ять мільйонів загиблих від штучного голоду співвітчизників – жертв тоталітарного репресивного режиму влади 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.

Прогресивне людство засуджує голодомори минулого століття та визнає їх геноцидом українського народу. Скорботні заходи, що проходять у цей день в різних куточках України – це символ національної пам’яті та спільної відповідальності за теперішнє і майбутнє Батьківщини.
У ЗОШ І-ІІ ст. с. В'язівне бібліотекар підготувала книжкову виставку «Скорботні жнива Голодомору», де представлені книги провідних істориків, громадських активістів, спогади очевидців.
А у п’ятницю педагогом-організатором було проведено виховну годину: “Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає”, на якій увазі учнів було запропоновано перегляд документальних відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.
По завершенню виховної години учні долучилися до Всеукраїнської акції – вшанували жертв Голодомору, запаливши свічки пам'яті.
Тож нехай запалена свіча та хвилина мовчання вкотре стануть свідченням небайдужості українців до свого коріння, історії свого народу. Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.Создан 26 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником