Осінній ярмарок 2017
Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний ярмарок у ЗОШ І-ІІ ст. с. В’язівне. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.
Відбувався ярмарок у приміщенні спортивного залу школи, тому всім вистачало місця: продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.
Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, желе. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – смажена та сушена риба, пиріжки з м’ясом та навіть піца.
Ось так підготувались учні, вчителі та батьки школи до ярмарку. Байдужих в цей день не було нікого, адже це був не звичайний осінній ярмарок, а благодійний, бо збирались кошти на лікування члена нашої шкільної родини – восьмикласника Балика Назара
Всього зібрали 7 тисяч 731 гривню 50 копійок.
Щиро дякуємо батькам та нашим учням за організацію та проведення ярмарку.
Хоча шкільний внесок – це лише маленька частинка до великої суми, зате, частинка великого добра, яка стане запорукою та надією на одужання Назара.Создан 26 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником