Юннатівський зеленбуд
Щоб ліс приносив радість і користь…


Ліси – це зелені легені нашої планети, що наповнюють атмосферу киснем. Чотири дорослих дерева за добу віддають в атмосферу стільки кисню, що його вистачає для дихання однієї людини.
З лісу ми отримуємо харчові продукти (ягоди, гриби, лікарські рослини), сировину для виготовлення паперу, деревину для будівництва і виготовлення меблів, також ліс сприяє підтриманню нормального водного режиму річок, регулює клімат на величезних територіях, захищає ґрунти від ерозії і сприяє підвищенню врожайності полів.
Разом з тим, кожного року знищуються мільйони гектарів лісів. Згідно з даними ООН площа лісів щорічно зменшується на 25 мільйонів гектарів, що складає 1% від наявних сьогодні лісів.
Отож, розуміючи всю важливість цієї справи, учні ЗОШ І-ІІ ст. с. В`язівне вирішили долучитися до важливої справи – посадки лісу. Справа ця для нашої школи уже звична, адже кожного року учні школи з радістю долучаються до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цього разу молоді сосни учнями нашого закладу були висаджені на площі 1,2 га. Головне завдання, яке ми поставили собі, залучаючи до посадки лісу молодь, – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, підвищення зацікавлення у збереженні лісових насаджень.
А зараз школярі, хоч іще зовсім юні, але певно, відчувають, що є господарями свого краю. Пухнасті пагони майбутніх сосен, зігріті любов’ю дитячих рук, тягнуться із землі до сонця. Розуміння причетності до цієї великої справи – і є основним мотивом прагнення школярів до участь у посадці лісу.


26 лютого відбулося окружнеСоздан 16 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником